Roast Chicken Deluxe Jr. Sandviç + Orta Boy Patates + 6’lı Susamlı Soğan Halkası + Kutu Kola ya da Roast Beef Deluxe Jr. Sandviç + Orta Boy Patates + 6’lı Susamlı Soğan Halkası + Kutu İçecek Sadece 20,50 TL!

Arby's® den Fırsat Menüleri: İstediğin 1 Menü Sadece 20,50 TL!

Kampanya 31 Ocak 2019 tarihine kadar www.tiklagelsin.com, www.yemeksepeti.com, Tıkla Gelsin®, Fiyuu, Glovo mobil uygulamaları ve 444 22 97 numaralı Çağrı Merkezi’ni arayarak verilen siparişlerde geçerlidir. Görselde yer alan ürün servis şekli reklam amaçlıdır. Fırsat menüleri fiyatı, Menü 1 veya Menü 2 tercihlerinden sadece biri için geçerlidir. Kampanya menülerinde yan ürün büyük seçim ve menü içecek tercihlerinde portakal suyu, limonata, soğuk çay ve çeşitleri için fiyat farkı uygulanmaktadır. Menülerde curly fries veya salata tercihlerinde fiyat farkı uygulanmaktadır. Bu kampanya başka kampanya ve promosyonlar ile birleştirilemez. TAB Gıda San. ve Tic A.Ş önceden haber vermeden servis alanlarında, ürünlerde ve fiyatlarda değişiklik yapma, kampanyayı durdurma, ürünleri satıştan kaldırma hakkına sahiptir.

TM & © 2018 Arby’s IP Holder, LLC. Tüm hakları saklıdır. Arby’s IP Holder, LLC. Arby’s markası ve ambleminin tek hak sahibidir.

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır.

YUKARI