Roast Chicken Deluxe Jr. Sandviç + Orta Boy Patates + 6’lı Susamlı Soğan Halkası + Kutu Kola ya da Roast Beef Deluxe Jr. Sandviç + Orta Boy Patates + 6’lı Susamlı Soğan Halkası + Kutu Kola Sadece 13,50 TL!

Arby's® den Fırsat Menüleri: İstediğin 1 Menü Sadece 13,50 TL!

  KAMPANYAYA KATIL

Kampanya 30 Kasım 2017 tarihine kadar www.tiklagelsin.com , www.yemeksepeti.com ve 444 22 97 numaralı Çağrı Merkezi’ni arayarak verilen siparişlerde geçerlidir. Görselde yer alan ürün servis şekli reklam amaçlıdır. Fırsat menüleri fiyatı, Menü 1 veya Menü 2 tercihlerinden sadece biri için geçerlidir. Kampanya menülerinde yan ürün büyük seçim ve menü içecek tercihlerinde portakal suyu, limonata, ice tea ve çeşitleri için fiyat farkı uygulanmaktadır. Menülerde curly fries veya salata tercihlerinde fiyat farkı uygulanmaktadır. Bu kampanya başka kampanya ve promosyonlar ile birleştirilemez. TAB Gıda San. ve Tic A.Ş önceden haber vermeden servis alanlarında, ürünlerde ve fiyatlarda değişiklik yapma, kampanyayı durdurma, ürünleri satıştan kaldırma hakkına sahiptir.

TM & © 2017 Arby’s IP Holder, LLC. Tüm hakları saklıdır. Arby’s IP Holder, LLC. Arby’s markası ve ambleminin tek hak sahibidir.

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır.

YUKARI