Roast Beef Deluxe Jr. Sandviç + Roast Chicken Deluxe Jr. Sandviç + Büyük Boy Cage Fries + 6’lı Susamlı Soğan Halkası + Litrelik İçecek Kişi Başı Sadece 11,75 TL!

Arby's® den 2 Kişilik Fırsat Menüsü

Kampanya 31 Aralık 2018 tarihine kadar sadece www.tiklagelsin.com, www.yemeksepeti.com, Fiyuu uygulaması, Glovo mobil uygulaması ve 444 22 97 numaralı Çağrı Merkezi’ni arayarak verilen siparişlerde geçerlidir. Görselde yer alan ürün servis şekli reklam amaçlıdır. 2 kişilik fırsat menüsü roast beef deluxe jr sandviç, roast chicken deluxe jr. sandviç, büyük boy cage fries, 6’lı susamlı soğan halkası ve litrelik içecek ile servis edilmektedir. Menü içeceklerine 1 L. Pepsi, 1 L. Pepsi light, 1 L. Pepsi Max, 1 L. Yedigün, 1,5 L. Fruko dahildir. Menü içecek tercihlerinde ice tea çeşitleri için fiyat farkı uygulanmaktadır. Menülerde curly fries veya salata tercihlerinde fiyat farkı uygulanmaktadır. Bu kampanya başka kampanya ve promosyonlar ile birleştirilemez. Dağıtım alanları sınırlıdır. TAB Gıda San. ve Tic A.Ş önceden haber vermeden servis alanlarında, ürünlerde ve fiyatlarda değişiklik yapma, kampanyayı durdurma, ürünleri satıştan kaldırma hakkına sahiptir.

TM & © 2018 Arby’s IP Holder, LLC. Tüm hakları saklıdır. Arby’s IP Holder, LLC. Arby’s markası ve ambleminin tek hak sahibidir.

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır.

YUKARI